Kasutamise kogemus Psorilax

Seda lugu meile saatis Ants Poolast. Tüdruk ütleb on tõhusa kosmeetika koor vastu psoriaasi, isiklik kogemus ja võidu haigus.

Tere kõigile! Minu nimi on Ants, ma elan Poolas. Tahtsin öelda oma väike lugu sellest, kuidas ma olen saanud kogemusi võitluses psoriaas, kartsin kandma lühike kleit, avatud t-särgid ja minna randa suvel rohkem kui viis aastat. Minu lugu on haigus, mida nimetatakse psoriaas, kompleksid, pelgus ja edukas ületada kõiki neid probleeme.

Oma lugu ma alustan sellest, et praegu on mul 22 aastat ja veel 15 aastat olen hakanud kannatama naha lööbeid ja löövete puhul. Esmalt tundus mulle, et see on tavaline lööve, mis kannatab iga teine teismeline, kuid kõik osutus palju tõsisem ja ei olnud traagilised tagajärjed. Kui 15 aastat, arst pani mulle diagnoosi psoriaas ajal järgmise arstlik läbivaatus, olen saanud tõeline löök oma psüühika, sest teadsin, et see on haigus raskendab mu elu, ma arvasin, et lõpetada meeldivad poisid, ja sõbranna hakkab mööda minu poole. Esimese aeg, kui ma ei võtnud absoluutselt ühtegi meedet, nii ka oli. Siis arst määras mulle mingi salvi, kuid see ei ole absoluutselt aidanud, ja kogemusi selle kasutamine ei olnud efektiivne. Vahepeal psoriaas ainult kasvas ja hakkas toimetama selliseid probleeme, nagu põletustunne, sügelus. Vanematel ei olnud raha, et saata mind kvaliteedi spetsialist, nii et pikka aega olen pane üles haigus, igati seda varjata ja on teeninud ennast tohutu hulk komplekse. Mulle ei aidanud kodumaiste kreemid, salvid ja muude vahenditega, ma mingi aeg käisin solaarium, võttis päikest, pidevalt pääsuke pillid, põhiliselt antibiootikume, kuid selline kogemus kasutades ravimeid ja vahendeid ainult ajal uppus läbi haigus.

Kasutamise kogemus Psorilax

Aasta tagasi kohtasin mu klassivend, kes on kuni viimase ajani kannatanud psoriaas. Ta rääkis mulle, et ta kasutas kosmeetiline vahend Psorilax mis aitas tal vabaneda naha lööve, koorimine, sügelus ja ilma kõhklemata käia t-särgid, ei peida oma nahka käed uteliailta silmad. Ma mõtlesin, et tore oleks proovida kasutada seda tööriista, äkki kuigi ta oleks mulle aitab, ja see on tõesti toimunud! Pärast kolme taotluse mul on läinud sügelus, laigud kehal enam olema punane, ja pärast lõpetamist nahk on muutunud ühtlaseks, ilus. Kui kord minu tervenemine on saanud juurde suvine hooaeg, me sõbrannaga läksime Türgi meri.

Loodan, et teil on kasulik minu kogemus ja vahend Psorilax aitab sind igavesti unustada sellist probleemi, nagu psoriaas.